УАМІ

 

Новини Останні новини IFPI приєднується до музичного сектору в Європі, щоб призвати ЄС та національні інвестиції для вирішення поточної кризи через COVID-19 та сприяння різноманітності

Останні новини

Рік:  2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011 / 2012 / 2013 / 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020 / 2021

IFPI приєднується до музичного сектору в Європі, щоб призвати ЄС та національні інвестиції для вирішення поточної кризи через COVID-19 та сприяння різноманітності

07.04.2020 10:17

Міжнародна федерація фонографічної індустрії (IFPI) приєдналась до колективного листа європейських музичних організацій, адресованого ЄС та Європейській комісії, щодо вирішення поточної кризи через COVID-19.

Оригінал листа можна прочитати за посиланням:

https://www.ifpi.org/downloads/Music_sector_to_call_for_EU_to_address_current_crisis.pdf

Неофіційний переклад листа:

 

«Музичний сектор об’єднується, щоб призвати ЄС та національні інвестиції для вирішення поточної кризи та сприяння різноманітності.

Музика – одна із перших галузей, що постраждали від небаченої кризи, спричиненої COVID-19. Вона також буде однією з останніх.

Коли кордони закриваються, концертні майданчики, а також фестивалі припиняють свою діяльність, вистави скасовуються, групова діяльність припиняється, магазини закриваються, а нові релізи затримуються, весь виробничо-збутовий ланцюжок креативної сфери припиняє працювати. Артисти та їхнє керівництво, виконавці, композитори, автори пісень, музичні педагоги, диригенти, букінг-агенти, магазини звукозаписів, лейбли, видавці, дистриб’ютори, промоутери, виробники, технічні працівники, менеджери заходів та робітники задіяні під час заходів зараховуються до числа багатьох діячів екосистеми, життєдіяльність яких знаходиться на кону.

Ці ризики залишатимуться навіть після вирішення надзвичайної ситуації громадського здоров'я. Сувора реальність полягає в тому, що величезна шкода буде відчуватися ще й у 2021 році через те, як функціонує музична екосистема.

Зважаючи на цю складну ситуацію, ми закликаємо до надзвичайної, а також довгострокової державної підтримки та структурної політики на рівні ЄС, національному, регіональному та місцевому рівнях для зміцнення музичної екосистеми та допомоги їй у процвітанні знову в усьому її різноманітті.

Нижчепідписані музичні організації закликають держави-члени ЄС та Європейську комісію зайняти позицію та значно збільшити національні бюджети та бюджет ЄС, присвячені культурі, а в рамках цього також і музиці. По-друге, згідно Інвестиційної ініціативи ЄС щодо реагування на коронавірус необхідно, щоб кожна держава-член надала творчому сектору Європи швидкий та всебічний доступ до структурних фондів, щоб компенсувати шкоду у коротший термін. Повний масштаб поточної кризи буде нарощуватися місяцями, і кількість постраждалих буде великою. Навіть коли повний застій закінчиться, криза продовжиться через гіпер-насичення заходами, а нові релізи та аудиторії будуть непередбачуваними.

Все це вказує на повільне відновлення, з меншими можливостями роботи, меншою участю у музиці та меншим простором для творчого прийняття ризику. Робота та різноманітність поставлені на карту.

У той же час ми бачимо, наскільки важливими є культурні сектори для просування солідарності та надання точок для об’єднання. Зі своїх осель артисти та ді-джеї шляхом стримінгу транслювали власні виступи наживо для боротьби з ізоляцією, залучаючи Інтернет-спільноти. Спираючись на приклад Італії, громадяни з усієї Європи збираються на своїх балконах, щоб грати музику та отримувати відчуття спільної мети.

Це нагадує нам, що музика – засіб відтворення почуття спільності. У часи стримування та тиску музика будує мости між індивідами та культурами незалежно від соціального, етнічного та культурного походження.

Музика та культура є найважливішими для того, щоб запропонувати громадянам оновлений соціальний та культурний зв’язок, якого Європа дуже потребуватиме.

Оскільки директивні органи розмірковують над тим, як вирішити кризу, культуру слід визнати пріоритетною сферою.

 

Нижчепідписані музичні організації

AEC, Європейська асоціація консерваторій та музичних академій

CIME/ICEM, Міжнародна конфедерація електроакустичної музики

DME, Цифрова музика Європи

ECA-EC, Європейська хорова асоціація - Europa Cantat

ECSA, Європейський альянс композиторів та пісенників

EFNYO, Європейська федерація національного молодіжного оркестру

EMC, Європейська музична рада

EMCY, Європейський союз музичних змагань для молоді

EMEE, Європейська організація обміну музичних експортерів

EMMA, Європейський альянс музичних менеджерів

EOFed, Федерація європейського оркестру

ETEP, Європейська програма обміну талантами

Europavox

EJN, Європейська джазова мережа

EVTA, Європейська асоціація вокальних вчителів

FIM, Міжнародна федерація музикантів

GESAC, Європейські авторські товариства

IAMIC, Міжнародна асоціація музичних інформаційних центрів

IAO, Міжнародна музична організація виконавців

ICAS, організація «Міжнародні міста прогресивного звучання»

ICMP, Міжнародна конфедерація музичних видавців

ICSM, Міжнародне товариство сучасної музики

IFPI, Міжнародна федерація фонографічної індустрії

IMMF, Міжнародний форум музичних менеджерів

IMPF, Міжнародний форум незалежних музичних видавців

IMPALA, Незалежні асоціації музичних компаній

INES, Інноваційна мережа європейських показів

JMI, Міжнародна молодіжна музична організація

JUMP, Прискорювач європейського музичного ринку

Keychange

Live DMA, Європейська мережа для музичних майданчиків та фестивалів

Liveurope, платформа для нових європейських талантів

Pearle, Виступи наживо у Європі

SHAPE, Звукове гетерогенне мистецтво та виконання у Європі

REMA, Європейська мережа старовинної музики

We are Europe («Ми – Європа»)

Yourope, Європейська асоціація фестивалів»

 

IFPI

← Повернутися до списку новин

Версія для друку

 

 

УАМІ © 2007—2011
Зроблено в b17
Тел./факс
+38 (044) 287–28–30