УАМІ

 

Новини Останні новини Музичні компанії об’єднуються, щоб попросити Конгрес про фінансову допомогу під час коронавірусної кризи

Останні новини

Рік:  2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011 / 2012 / 2013 / 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020 / 2021

Музичні компанії об’єднуються, щоб попросити Конгрес про фінансову допомогу під час коронавірусної кризи

24.03.2020 17:20

"Розважальні індустрії зроблять все можливе, щоб підтримати своїх членів, але це вимагає виняткових можливостей Конгресу".

Понад два десятки музичних та розважальних компаній об'єдналися в п’ятницю (20 березня), щоб надіслати спільний лист до Конгресу Сполучених Штатів із проханням отримати фінансову допомогу, оскільки коронавірусна криза продовжує тривати по всій країні.

У листі, адресованому спікеру Палати Ненсі Пелосі, лідеру республіканців Палати Кевіну Маккарті, лідеру більшості сенату Мітчу Макконнелу та лідеру демократів у сенаті Чаку Шумеру, компанії зазначили конкретні виклики, що стоять перед розважальними індустріями. До них відносяться скасовані гастролі та фестивалі, закриття концертних залів, театрів і барів, а також те, що так багато тих, хто працює в розважальних індустріях, є контрактниками або фрілансерами, а отже не мають можливості щодо оплачуваних відпусток або лікарняних, і тепер просто не мають роботи.

"Розважальні індустрії зроблять все можливе, щоб підтримати своїх членів, але це вимагає виняткових можливостей Конгресу, - говориться у листі. - Під час проходження нелегкого шляху надання необхідної допомоги окремим галузям нашої економіки ми просимо особливо звернути увагу на унікальний характер нашої роботи. Відпустки щодо податків з оплати праці, оплачувані відпустки та інша типова допомога можуть ніколи не торкнутися багатьох в розважальних індустріях; насправді пряма фінансова допомога залишається єдиним обнадійливим – і, можливо, найкращим – рішенням щодо заміни втраченого доходу та пропозицією щодо певної подоби економічної стабільності".

Серед компаній та організацій, що підписали цей лист: Академія звукозапису, Національна асоціація музичних видавців, Асоціація звукозаписної індустрії Америки, Коаліція музичних виконавців, Американська асоціація незалежної музики, ASCAP, компанія «Live Nation», CAA, WME, UTA, компанія «Azoff», SESAC, SoundExchange та багато інших.

Прочитайте повний текст листа та повний список організацій нижче.

 

"Шановні спікере Пелосі, лідере Макконнел, лідере Маккарті та лідере Шумер!

Як об’єднані представники великого різноманіття американських розважальних індустрій, ми виражаємо щиру подяку за ваші величезні зусилля щодо подолання пандемії COVID-19 та надання надзвичайно необхідної допомоги.

Ми розуміємо жертви, які робить наша країна, і цінуємо нашу спільну відповідальність. Ми внесемо необхідні корективи в наше життя, але, на жаль, для багатьох із розважальних індустрій немає можливості працювати з дому. Наш дім знаходиться в дорозі, на студійному майданчику або в театрі, в місцях по всій країні, що повинні закритися під час пандемії, перед живою аудиторією або з акторськими учасниками, які не можуть зібратися. Наразі ці виступи – і наші робочі місця – зникли, разом із дорогими та персонально руйнівними для нас інвестиціями, які ми ніколи не зможемо компенсувати. Ми знаємо, що без допомоги багато хто з наших індустрій стануть бездомними, голодними та нездатними задовольнити свої медичні потреби.

Економічний біль ранить ще глибше, торкаючись не лише виконавців та музикантів, а й менеджерів, продюсерів, промоутерів, робітників сцени, водіїв та безлічі інших, які відчувають безпосередні наслідки цієї нової реальності. Ці безпрецедентні економічні втрати, спричинені скасованими виставами та припиненням виробництва, відбуваються у барах, нічних клубах, театрах, стадіонах, концертних залах, студіях та на фестивалях у кожному штаті, відкидаючи в сторону тисячі працівників.

Розважальні індустрії зроблять все можливе, щоб підтримати своїх членів, але це вимагає виняткових можливостей Конгресу. Під час проходження нелегкого шляху надання необхідної допомоги окремим галузям нашої економіки, ми просимо особливо звернути увагу на унікальний характер нашої роботи. Відпустки щодо податків з оплати праці, оплачувані відпустки та інша типова допомога можуть ніколи не торкнутися багатьох в розважальних індустріях; насправді пряма фінансова допомога залишається єдиним обнадійливим – і, можливо, найкращим – рішенням щодо заміни втраченого доходу та пропозицією щодо певної подоби економічної стабільності.

Ми пропонуємо аналогічну перевагу щодо оплачуваної відпустки у надзвичайних ситуаціях у рамках Розділу C Закону H.R. 6201 (про надання допомоги американським сім'ям, постраждалим від спалаху коронавірусу), а також страхування у випадку безробіття у надзвичайних ситуаціях, доступного для тих, хто не може працювати через скасований виступ або припинення виробництва. Цей фонд, розширення доступу до страхування від безробіття та переваги забезпечать, щоб сотні тисяч сімей по всій країні могли продовжувати платити орендну плату, ставити їжу на стіл та піклуватися про своїх дітей під час цієї надзвичайної громадської ситуації зі здоров’ям. Крім того, ми закликаємо Вас бути максимально інклюзивними при створенні оплачуваної відпустки у надзвичайних ситуаціях, податкових кредитів та інших програм – унікальний характер нашої індустрії означає, що правила, які вимагають, щоб бенефіціари мали єдиного довгострокового роботодавця, просто залишать на призволяще всю нашу робочу силу.

Ми всі сподіваємось на завершення цієї кризи. Звичайно, розваги допоможуть нам пройти через це. Але ми повинні дбати про багатьох людей в американських розважальних індустріях, які допоможуть нам зцілити, відновити та знову об’єднати нас, публічно та духовно.

Дуже дякуємо.


З повагою,

Асоціація «Акторська рівність»

Альянс записаної музики (ARM)

Американська асоціація незалежної музики (A2IM)

Американська федерація музикантів (AFM)

Американська музична асоціація Альянс прав виконавців (ARA)

ASCAP

Компанія «Azoff»

Бродвейська ліга

Каліфорнійська рада IATSE

Християнська музична торгова асоціація (CMTA)

Асоціація музики кантрі (CMA)

Асоціація Євангельскої музики (GMA)

Компанія «CreativeFuture»

Креативне агентство артистів(CAA)

Відділ професійних працівників, AFL-CIO (DPE)

Асоціація цифрових медіа (DiMA)

Гільдія режисерів Америки (DGA)

Коаліція розважального об’єднання

Компанія «Full Stop Management»

Global Music Rights (Світові музичні права)(GMR)

Об’єднання незалежних музичних професіоналів (IMPU)

Міжнародний альянс працівників театральної сцени (IATSE)

Міжнародна асоціація музики блюграсс (IBMA)

Компанія «Live Nation»

Коаліція музичних виконавців (MAC)

Асоціація музичного бізнесу (MusicBiz)

Форум музичних менеджерів – США

Міжнародна асоціація пісенників Нешвілл (NSAI)

Національна асоціація музичних видавців (NMPA)

Агентство талантів «Paradigm»

Академія звукозапису

Асоціація звукозаписної індустрії Америки (RIAA)

Гільдія акторів екрану - Американська федерація артистів телебачення і радіо (SAG-AFTRA)

SESAC

Пісенники Північної Америки (SONA)

SoundExchange

Південна гільдія Євангельскої музики

Об'єднане агентство талантів (UTA)

Компанія «William Morris Endeavor» (WME)

Гільдія письменників Америки, Схід"

 

Billboard

← Повернутися до списку новин

Версія для друку

 

 

УАМІ © 2007—2011
Зроблено в b17
Тел./факс
+38 (044) 287–28–30