УАМІ

 

Новини Останні новини IFPI та WIN оголошують про міжгалузеву співпрацю щодо сервісу обміну даними в індустрії звукозапису

Останні новини

Рік:  2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011 / 2012 / 2013 / 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020

IFPI та WIN оголошують про міжгалузеву співпрацю щодо сервісу обміну даними в індустрії звукозапису

29.10.2019 14:59

Звукозаписна індустрія розробить централізований портал для надання даних щодо звукозаписів задля своєчасних, точних та ефективних виплат власникам прав на звукозаписи доходів від публічних виконань та сповіщення від компаній, що ліцензують музику

22 жовтня 2019 р. IFPI (Міжнародна Федерація Фонографічної Індустрії) та WIN (Всесвітня Незалежна Мережа), співпрацюючи разом від імені світової індустрії звукозапису, оголосили про міжгалузеву співпрацю для створення Repertoire Data Exchange (RDx, Обмін Даними про Репертуари) – централізованого галузевого сервісу для обміну даними. RDx дасть змогу звукозаписним компаніям та компаніям, що займаються ліцензуванням музики (МЛК), які колективно управляють правами на звукозаписи, надсилати та отримувати доступ до достовірних даних щодо звукозаписів через єдиний портал.

Звукозаписні компанії історично використовували різноманітні процеси подачі даних для надання контенту окремим МЛК по всьому світу, створюючи проблеми у наданні даних щодо звукозаписів. RDx запропонує власникам прав на звукозаписи усіх рівнів, з усіх країн, єдиний реєстраційний портал для надання даних щодо своїх репертуарів у стандартизованому форматі (DDEX MLC), до якого можуть швидко та легко отримати доступ всі МЛК, що призведе до поліпшення якості даних.

Це допоможе покращити своєчасність, точність та ефективність розподілу доходів МЛК на користь правовласників у всьому світі.

Після жорсткого процесу відбору IFPI та WIN вибрали PPL, організацію колективного управління музичної індустрії Великобританії, для створення та управління RDx.

Френсіс Мур, виконавчий директор IFPI, сказала:

«Звукозаписні компанії продовжують інвестувати та покращувати точність і управління музичними даними у багатьох різних сферах індустрії.»

«RDx – це ключовий приклад ініціативи, яка принесе користь усім залученим сторонам. Це покращить робочу ефективність та знизить витрати для правовласників, одночасно дозволивши МЛК отримувати достовірні репертуарні дані з одного порталу, забезпечивши більш точний та своєчасний розподіл доходів.»

«Ми дуже вдячні всім нашим партнерам МЛК та звукозаписним компаніям, які тісно співпрацюють з нами над цим проектом. Ми з нетерпінням чекаємо залучення більшої кількості МЛК та правовласників, коли запустимо сервіс.»

Чарлі Філіпс, головний операційний директор WIN, зазначив:

"Права на виконання становлять все більш важливу частину доходів незалежних лейблів. Оскільки музика доступна в усьому світі, репертуар членів нашої асоціації подорожує по всьому світу та призводить до доходів, що формуються на міжнародному рівні. Історично подання комплексних даних у міжнародну мережу МЛК не було простим для незалежних виробників та правовласників. Міжнародний незалежний сектор через WIN підтримував розвиток RDx протягом декількох років з моменту виникнення ідеї. Ми раді, що індустрія спільно працювала над створенням сервісу на благо всіх лейблів та виробників. Ми сподіваємось на спільну роботу з IFPI, оскільки проект RDx набирає обертів».

Пітер Літем, виконавчий директор PPL, додав:

«Останніми роками ми в PPL інвестували значну кількість коштів у наші технології та можливості передачі даних; як така, наша провідна роль у розробці RDx доповнює нашу існуючу діяльність. Ми готові підтримати IFPI та WIN для вирішення проблем великих даних, спираючись на власний досвід використання DDEX, наші стосунки з компаніями, що займаються ліцензуванням музики у всьому світі та наш досвід, отриманий від управління величезними обсягами даних щодо звукозаписів кожного тижня. Це вагомий крок вперед у глобальному управлінні даними, і ми пишаємося тим, що запроваджуємо таке інноваційне рішення від імені IFPI та WIN».

RDx – це результат співпраці широкої групи зацікавлених сторін індустрії, яку спільно очолюють IFPI та WIN. Фаза запуску RDx отримає технічну підтримку від групи звукозаписних компаній (Beggars Group, PIAS, Sony Music Entertainment, Universal Music Group, Warner Music Group та State51 Music Group/CI) та МЛК (PPL, Re:Sound, SENA та Gramex Finland). Очікується, що впровадження RDx для всіх правовласників та МЛК розпочнеться в 2020 році.


Про IFPI
 
IFPI – організація, яка просуває інтереси міжнародної індустрії звукозапису у всьому світі. До її членів входять близько 1300 великих та незалежних компаній майже в 60 країнах. Вона також має афілійовані групи в 56 країнах. Місія IFPI – сприяти розумінню цінності записаної музики, агітувати за права виробників звукозаписів та розширювати комерційне використання записаної музики на всіх ринках, де працюють її члени.

Twitter: @IFPI_org


Про WIN

Всесвітня Незалежна Мережа існує для підтримки світової спільноти незалежних організацій торгівлі музикою. Вона була заснована у 2006 році у відповідь на проблеми бізнесу, творчості та доступу до ринку, з якими стикаються незалежні компанії по всьому світу. Її членство охоплює кожен континент, і особливо активну роль відіграють торгові асоціації на всіх добре заснованих музичних ринках, включаючи ABMI (Бразилія), A2IM (США), AIR (Австралія), CIMA (Канада), IMCJ (Японія), IMICHILE (Чилі), IMNZ (Нова Зеландія), LIAK (Південна Корея) та IMPALA, представницькі асоціації в Європі.

Twitter: @winformusic


Про PPL

Компанія PPL, заснована в 1934 році, є організацією колективного управління (ОКУ) музичної індустрії Великобританії для понад 100 000 виконавців і звукозаписних компаній. Вона ліцензує записану музику у Великобританії, коли та програється в громадських місцях (магазинах, барах, нічних клубах, офісах тощо) або сповіщується (BBC, комерційне радіо, комерційне телебачення, тощо) і забезпечує повернення доходу своїм членам. До них входять як незалежні, так і великі звукозаписні компанії, а також виконавці, серед яких і починаючі майбутні артисти, і відомі сесійні музиканти та впливові хедлайнери фестивалів. PPL також здійснює збір за права на виконання на міжнародному рівні для програвання на публіці та сповіщення записаної музики на телебаченні, радіо та деяких стримінгових сервісах в Інтернеті, а також за приватне копіювання. Це досягається завдяки її мережі з 92 договорів з ОКУ в усьому світі. Міжнародні доходи є все більш важливим потоком доходів для виконавців та власників прав на звукозаписи. У 2018 році PPL зібрала 246,8 мільйонів фунтів стерлінгів загального доходу, розподіливши гроші для 105 192 виконавців та власників прав на звукозаписи. Web:

Twitter: @PPLUKIFPI

← Повернутися до списку новин

Версія для друку

 

 

УАМІ © 2007—2011
Зроблено в b17
Тел./факс
+38 (044) 287–28–30