УАМІ

 

Новини Останні новини Музика досягає золота у чартах соціальних мереж

Останні новини

Рік:  2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011 / 2012 / 2013 / 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020

Музика досягає золота у чартах соціальних мереж

14.08.2018 11:03

У світі, де слава швидкоплинна, музиканти мають вплив і утримують свої позиції в соціальних мережах.

В епоху, коли політики відомі за своє використання Twitter, музика є основним рушієм нашої взаємодії з соціальними мережами. Нове дослідження від MusicWatch підкреслило внесок музики у залучення до платформ соціальних мереж (1). Фактично, 9 із 10 регулярних користувачів соціальних мереж беруть участь у певних музичних або пов’язаних з артистами дільностях у найпопулярніших соціальних додатках.

Дослідження підкреслює важливість музики для соціальних платформ: 53% користувачів Twitter переглядають або взаємодіють із популярними темами або бажають переглядати публікації від друзів. Майже те саме число, 51%, користуються Twitter, щоб стежити або отримувати новини від музичних виконавців або груп. Половина користувачів Instagram переглядають пости від виконавців та груп або їхні новини. Так само дві третини користувачів Snapchat надсилають або переглядають фотографії та відеозаписи подій наживо, включаючи музичні шоу, концерти або музичні фестивалі. Безсумнівно, музика лежить в основі обговорення на соціальних платформах.Слава може бути короткочасною в соціальних мережах, але музичні виконавці та групи зберігають свої позиції та мають вплив. З усіх типів знаменитостей артисти є номером 1, коли справа доходить до залучення. Ми в два рази частіше підписуємося на групи, ніж політиків або Кендалл та Кортні. Причина проста: в той час як сьогоднішній твіт або модний коментар є незмінними, користувачі постійно зацікавлені у кар'єрі своїх улюблених виконавців та хочуть новин щодо іхніх музичних проектів, турів та стилю життя.

Хоча багато хто прагне титулу "впливовий", саме музика претендує на перше місце. Подумайте про зірку соціальних мереж – і ви зможете уявити гуру з фітнесу або макіяжу, або модель Instagram. Але саме музичні впливові особи є найпопулярнішим для підписок.

Разом соціальні мережі та музична індустрія створюють унікальну гармонію. Двоє з трьох (63%) користувачів погоджуються, що відкривають нових артистів у соціальних мережах. Майже 60% користувачів соціальних мереж відвідують потокові сервіси, щоб слухати музику після того, як вони бачать новини, твіт чи публікацію. У Facebook найцінніша музична активність – це можливість ділитися посиланнями на музику з потокових сервісів, включаючи плейлисти.

Дані показують, що соціальні мережі отримують значну користь від музичної індустрії. Сама музика є життєво важливим компонентом соціального спілкування. Контент залишається свіжим завдяки новим релізам та анонсам турів. Артисти роблять культурний внесок і є цінними та впливовими діячами. Постійне бажання новин про улюблених артистів породжує зацікавленість на платформах. Музиканти привносять впевненість, якої іноді бракує в сучасних соціальних сферах.

Ці переваги накопичуються на кожній платформі унікальними способами. Майже половина щоденних користувачів Facebook (47%) «лайкають» артиста або групу на платформі. Кожен третій користувач Instagram віком від 13 до 34 років прослуховує пісні, включені до публікацій. Хоча Snapchat може бути ідеальним рішенням для FOMO на лайвах, більше половини його користувачів також використовують музику для залучення – підписки на канали виконавців, використання текстів пісень для підписів або включення у згадування чи хеш-теги. Twitter може використовувати музику, щоб розкрити потенціал Periscope. Сьогодні лише кожен п’ятий потоково транслює виступи наживо або відео груп, однак відео є однією з найзатребуваніших категорій серед шанувальників музики. У спілкуванні із рекламодавцями соціальні платформи повинні виділяти музику як ключову особливість. Оскільки музика має такий стійкий культурний вплив та глибокі зв'язки з артистами, рекламодавцям можна нагадувати, що це саундтреки до нашого "соціального" життя.

(1) Результати засновані на дослідженні MusicWatch під назвою "Музика та соціальні мережі: Точка зору споживача". Дослідження було проведено в квітні 2018 року серед 800 користувачів соціальних мереж. Результати для певних платформ були отримані через опитування користувачів Facebook, Twitter, Instagram або Snapchat, які використовували платформу принаймні один раз на місяць. Більшість респондентів були щоденними користувачами. Респонденти також повинні були слухати або купувати музику у будь-якому форматі протягом трьох попередніх місяців.

MusicWatch

← Повернутися до списку новин

Версія для друку

 

 

УАМІ © 2007—2011
Зроблено в b17
Тел./факс
+38 (044) 287–28–30