УАМІ

 

Новини ЗМІ про музичну індустрію США присвоїли Україні лідерство у піратстві

ЗМІ про музичну індустрію

Рік:  2008 / 2010 / 2011 / 2013

США присвоїли Україні лідерство у піратстві

02.05.2013 12:30

Офіс торговельного представника США 1 травня 2013 року вніс Україну як найбільшого порушника авторського права до категорії так званих пріоритетних зарубіжних країн.

Про це сказано у відповідному документі офісу торговельного представника США, передає "Тиждень.ua".

"У результаті спеціального огляду 301 в 2013 році офіс торговельного представника США визначає Україну як пріоритетну зарубіжну країну (priority foreign country - PFC).Це визначення є кульмінацією зростаючого впродовж кількох років занепокоєння з приводу широко поширених крадіжок інтелектуальної власності, в тому числі зростаючих порушень прав інтелектуальної власності, де задіяні урядові структури", - йдеться у документі.

Основних підстав для прийняття такого рішення було три: "несправедливе, непрозоре управління" щодо організацій зі збору та розподілу авторських винагород для американських та інших правовласників, широке використання нелегального програмного забезпечення в українських держорганах, нездатність вжити ефективних заходів для боротьби з широко поширеними в інтернеті порушеннями авторських та суміжних прав в Україні.

Як повідомлялося, за даними Держслужби інтелектуальної власності, втрати української економіки від підробленої продукції становлять близько 1 млрд євро. Нещодавно віце-прем’єр Костянтин Грищенко заявляв, що влада буде вчити українців поважати інтелектуальну власність.

 Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр також попросив США допомогти у захисті інтелектуальної власності.

 Раніше Міжнародний Альянс Інтелектуальної Власності запропонував зробити Україну "піратом №1" у світі.

Економічна правда

← Повернутися до списку новин

Версія для друку

 

 

УАМІ © 2007—2011
Зроблено в b17
Тел./факс
+38 (044) 287–28–30