УАМІ

 

Новини Останні новини Презентація соціально-освітнього проекту #ДАЙШАНСМРІЇ (#GIVECHANCETODREAM)

Останні новини

Рік:  2007 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011 / 2012 / 2013 / 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019

Презентація соціально-освітнього проекту #ДАЙШАНСМРІЇ (#GIVECHANCETODREAM)

26.04.2017 15:57

25-го квітня за підтримки Посольства США в Україні, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Американської торговельної палати, Американського дому, Асоціації музичної індустрії України та Ініціативи «Чисте небо» у Києві відбулася презентація соціально-освітнього проекту #ДАЙШАНСМРІЇ (#GIVECHANCETODREAM), покликаного привернути увагу до проблеми порушень авторського права та розвитку піратства у кіно, музичній та ІТ індустрії.


Захід відбувся за участі заступника голови дипломатичної місії США в Україні Джорджа Кента, ключових медіа-персон, урядовців та бізнес-спільноти.

Ідея проекту #ДАЙШАНСМРІЇ належить відомому українському кінорежисеру Любомирові Левицькому, який мав на меті підвищити рівень обізнаності людей про те, якої шкоди завдають творцям перегляди фільмів на піратських ресурсах в Інтернеті, унеможливлюючи створення нових фільмів. За його словамив, проблема порушення авторських прав є критичною не лише для кіноіндустрії, а й для інших галузей, зокрема - музичної та ІТ.


Важливість захисту прав інтелектуальної власності у своєму виступі підкреслив і Джордж Кент, зауваживши, що це дозволяє тим митцям і підприємцям, які здійснюють творчу діяльність, користуватися здобутками від своїх винаходів та творів, що у свою чергу заохочує їх вкладати більше коштів і створювати нові роботи.

Під час заходу було презентовано три соціальних відеоролика, присвячених боротьбі з відео-, аудіо- та IT- піратством, які поширюватимуться на телебаченні та в Інтернеті. Також в рамках проекту передбачається проведення освітньо-просвітницьких заходів, зокрема відкриття доступу до інформаційного веб-ресурсу та сторінки проекту у соціальних мережах з ціллю ознайомлення користувачів з легальними ресурсами, на яких, серед іншого, можна дивитися кіно та слухати музику.

 


Дізнатися більше про проект ви можете за наступними посиланнями:

dreamchance.com.ua — офіційний сайт проекту
facebook.com/givechancetodream — сторінка у Facebook


Про проект у СМІ:

mediasat.info
journalist.today
telekritika.ua
detector.media


Про проект у сюжеті ТСН (телеканал 1+1):

← Повернутися до списку новин

Версія для друку

 

 

УАМІ © 2007—2011
Зроблено в b17
Тел./факс
+38 (044) 287–28–30